پارسی مد من شروع به کار کرد ! آموزش و معرفی

 پارسی مد من شروع به کار کرد ! آموزش و معرفی

با عرض سلام و ادب به همه همراهان پارسی مد ، امیدوارم حال همه شما خوب باشد . سرویس پارسی مد من با کمی تاخیر شروع به کار کرد و هم اکنون همه کاربران می توانند از آن استفاده کنند . مزیت های استفاده از این سرویس متعدد هستند ولی از مهم ترین آنها می توان به دریافت لینک مستقیم از سرور اشاره کرد .

مزیت ها

بوسیله این سرویس می توان فایل ها را بدون درگیری های زیاد و در کمترین زمان ممکن با امنیت بالا دانلود کرد و از شر تبلیغات این سایت ها راحت شد . سرویس پارسی مد من کمک های دیگری هم به کاربران در دانلود فایل می کند که به مرور اضافه خواهند شد .

 

شیوه استفاده

استفاده از دانلودر :‌ استفاده از پارسی مد من منوط به این است که نویسنده پست یا مد مورد نظر آن را به کار گرفته باشد و در اینصورت راه شما برای استفاده از این سرویس باز می شود . کافیست از باکس دانلود روی دکمه دانلود کلیک کنید تا در صورت فعال بودن این سرویس از آن بهره ببرید .

ورود :‌ شما برای اینکه بتوانید از این سرویس استفاده کنید باید در بازه حداکثر ۷ روزه یکبار به حساب خود وارد شده باشید تا بتوانید از خدمات استفاده کنید . ورود به سرویس پارسی مد من بسیار ساده است و تنها به نام شما و یک اعتبار سنجی نیاز دارد . برای ورود باید از لینک (https://my.parsimods.ir/verify) استفاده کنید ولی هر بار که برای دانلود اقدام می کنید اگر وارد نشده باشید خود سایت شما را به آن صفحه منتقل خواهد کرد .

اعتبار سنجی دانلود :‌پس از اینکه شما سعی می کنید بوسیله یک لینک اقدام به دانلود فایل کنید ، سرویس باید لینک شما و کلید آن را تایید کند در غیر اینصورت احراز هویت نمی شوید و نمی توانید فایل را دانلود کنید . این مورد تنها وقتی رخ می دهد که لینک دانلودی شما عمری بیش از ۱ روز داشته باشد ، پس سعی کنید از لینک های بروز استفاده کنید و در موارد برخورد با این مشکل کش وبسایت پارسی مد  را پاک کنید .

دانلود فایل :‌ در مرحله دانلود فایل شما کافیست فایل را دانلود کنید که برای اینکار ۲ راه در پیش دارید . یا بوسیله لینک اصلی یا بوسیله لینک تولیدی فایل ! لینک اصلی همان لینک دانلودر است که شما برای دانلود باید طبق گذشته با چند کلیک پیوسته در وبسایت مذکور فایل را دریافت کنید . ولی در شیوه لینک تولیدی ، فایل به صورت مستقیم است و می توانید فایل را بدون دردسر و زمان اضافی دانلود نمایید . لینک تولیدی در اصل همان لینک اصلی با حذف مراحل رسیدن به آن است .

موارد قابل ذکر

  • برخی فایل ها شامل لینک تولیدی نمی شوند و گاهی ممکن است فایلی اصلا شامل لینک تولیدی نشود ولی بیشتر اوقات لینک تولیدی در دسترس خواهد بود .
  • در صورتی که لینک تولیدی یک فایل خراب بود ، شما می بایست از قابلیت حذف رکورد استفاده کنید تا سیستم یکبار دیگر تلاش کند تا برای شما لینک تولیدی بساز د .
  • هر رکورد فایل تا ۱ هفته قابل دسترس خواهد بود.
  • استفاده از این سرویس فعلا به صورت آزمایشی است و ممکن است دستخوش تغییر شود .
  • استفاده از سرویس الان کاملا رایگان است .

امیدواریم سرویس پارسی مد من مورد توجه شما قرار گرفته باشد .

مدیریت پارسی مد

پارسی مد ، تجربه واقعی در مجازی

1 نظر

  • سلام من از کجا باید دان کنم نسخه مود بازیه پارسی رو

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.