مهم : سایت پارسی مد اشتراکی می شود

 مهم : سایت پارسی مد اشتراکی می شود

با سلام به همه همراهان عزیز و دنبال کنندگان پارسی مد

در مقدمه باید به عرض همه شما دوستان برسانیم وبسایت پارسی مد از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده و تا به حال به صورت رایگان به کار خود ادامه داده است . ما همواره قصد داشته ایم که دسترسی به سایت و دانلود مد ها آسان و  رایگان باشد و در این راه همه تبلیغات را برای همیشه از وبسایت حذف کرده ایم و هیچگاه وقت کاربرانمان را در مشاهده تبلیغات و پاپ آپ های مزاحم تلف نکردیم و به این کار خود می بالیم .

با توجه به افزایش روز به روز قیمت هاست و نگهداری وبسایت ما ناچاریم سایت را اشتراکی کنیم تا هزینه های وبسایت جبران شوند و وبسایت بتواند به کار خود ادامه دهد و این کار ما صرفا جهت حفظ خدمات وبسایت است .

عضویت ها:‌ از امروز همه کاربران باید عضو وبسایت باشند تا بتوانند اقدام به دانلود مد ها نمایند و این مورد خودش شامل دو نوع می شود .

اشتراک ها: وبسایت دارای دو نوع اشتراک رایگان و طلایی می باشد که دریافت اشتراک رایگان بدون هیچ هزینه ای انجام می شود ولی اشتراک رایگان با قیمت 5,450 تومان در دسترس می باشد . اشتراک طلایی برای دسترسی به بسیاری از مطالب و دسترسی به دانلودر های سریع و اشتراک رایگان هم برای دسترسی به برخی از دانلودر ها و مطالب قرار داده شده است .

 

با تشکر ، مدیریت پارسی مد

مدیریت پارسی مد

پارسی مد ، تجربه واقعی در مجازی

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.